Hakkımızda

Previous
Next

ELİT ASANSÖR

Biz, ortak yaşam alanlarını daha güvenilir hale getirip, kalıcı çözümler sunmak için yarım asra yakın süredir, Asansördeki Çözüm Ortağınız anlayışı ile yılmadan çalışıyoruz. Sektöre uzun yıllar emek vermiş kurucularımızın tecrübesi ve alanında uzman personelimiz ile kuruluş felsefemizde; güven, kalite ve başarıyı ilke edinerek Elit Asansör markasını hep ileri taşımayı hedefliyoruz. Modern çağın gereksinimlerine ayak uydurup, gelişen teknoloji ile insan ihtiyaçlarına çözüm üretecek seçenekler üretirken, yeniliği daima ön planda tutup, sektöre yeni anlayışlar geliştiriyoruz. Sektörde adım adım ilerleyen ve kaliteden uzaklaşmadan ürün çeşitliliğini artıran Elit Asansör olarak, asansör sistemini oluşturan; motor, ray, kabin, kapı, buton, halat ve kablo gibi malzemelerin bayiliklerinde öncü firma olmayı başardık.

2019 yılında yeni atılımlar ve güçlü yatırımlarımızla 10.000m2 kapalı 7.000m2 açık, toplamda 17.000m2 üretim sahamızla, Güneydoğunun en büyük marketi olma hayalini gerçekleşirken, kurucularımızın öncü anlayışı, çalışma arkadaşlarımızın azmi ve iş ortaklarımızın desteğini daima yanımızda hissettik.Büyüyen Türkiye’nin Uluslararası pazarlarda kendini yenileyen markası olma ideali ile çalışmalarını sürdüren bir marka olarak yeni yatırımları ve AR-GE çalışmaları sayesinde sadece kendi üretim anlayışımızı değil Türkiye’de asansör sektörünü de ileri taşımayı hedefledik. 2020 yılında üretimine başladığımız merkezi ve teleskopik asansör kapı panel ve mekanizmalarını Max Elit Door markası ile Dünya pazarlarındaki başarılarımızla adımızdan söz ettirdik. Çalışmalarımızda güvenlik ve verimliliği ön planda tutarak bu ilkeleri sürdürülebilir kılmak adına uluslararası belge ve sertifikalara sahip olmayı da temel amaçlarımız arasında kabul edip, TSE, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve CE Belgesi gibi uluslararası saygınlığımıza değer katan belgeler ile üretimde en yüksek standartları elde ettik.

Üretim kalitemizi sadece belge ve ödüllerle değil özel üretim asansörlerimiz ve yedek parçalarımızın sektördeki başarısı ile Dünya’nın her coğrafyasına Asansördeki Çözüm Ortağınız anlayışını ulaştırmayı başarıp, Türkiye’nin ihracatçı markaları arasında her geçen gün daha iyi bir yere ulaştık. Biz, Yeniliği ve gelişimi daima ön planda tutan anlayışımız çerçevesinde sadece bir üretici değil son kullanıcı ile ilişki kuran satıcı rolünü üslenmekten yorulmayacağız. Sektöre, Asansör malzemeleri satışı ve projelendirmesi ile size değer katacak projeler üretmeye devam edeceğiz. Biz, Asansördeki Çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz…